• 17 Ağustos 2022
  • +
  • -

BİLGİSAYAR KLAVYE DÜNYA ŞAMPİYONLARINDAN BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

BİLGİSAYAR KLAVYE DÜNYA ŞAMPİYONLARINDAN BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

Hollanda’nın Maastrich şehrinde 6-11 Ağustos 2022 tarihlerinde düzenlenen “53. İntersteno Kongre ve Dünya Bilgisayar Klavye Şampiyonası”na katılarak; iki dünya şampiyonluğu, iki dünya İkinciliği, iki dünya üçüncülüğü olmak üzere toplam 6 madalya kazanan takımımız, bu gururu Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl ile paylaşmak için kendisini ziyaret ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl dereceye giren kardeşlerimiz; Nisa Maya Tunçoğlu, Bağdagül Özkan, Hasan Enes Özkan, Berna Yılmaz, Bade Şahin, Miray Kayacan, Mustafa Durmaz ve Merve Mutlu’yu tebrik ederek kendilerine saat hediye ettiler.

Öğretmenleri Hasan Erdoğan refakatinde Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ü ziyaret eden kardeşlerimiz, kendilerine verdikleri desteklerde dolayı teşekkürlerini sunarak, ilçemizin adını katıldıkları her platformda temsil ettikleri için duydukları gururu ifade ettiler.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, öğrenci kardeşlerimize, öğretmenlerine, velilerimize ayrı ayrı teşekkür ederek, bu büyük başarı doyasıyla çok mutlu olduklarını, Sandıklımızın adını dünya arenasında başarıyla temsil ettiklerini, inşallah daha nice güzel başarılara imza atacaklarına inandıklarını belirtti.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN