• 18 Ağustos 2017
  • +
  • -

BURS BAŞVURULARI 21 AĞUSTOS’DA BAŞLIYOR

BURS BAŞVURULARI 21 AĞUSTOS’DA BAŞLIYOR

Sandıklı Belediyesi öncülüğünde Sanjet A.ş  tarafından iki yıldır düzenli olarak Üniversiteli öğrencilerimize verilen burslar için başvurular 21 Ağustosta resmi olarak başlıyor.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Sandıklı Belediyesi olarak 2017/2018 Eğitim ve Öğretim döneminde Üniversite öğrencilerimizi desteklemek için burs vereceğiz. Bildiğiniz gibi iki yıldır düzenli olarak vermiş olduğumuz burslar bu yıl ile üçüncü yılını dolduracak. Bu münasebetle bu yıl burs miktarlarını %50 artırma kararı aldık. Öğrenci kardeşlerimize daha fazla destek olarak üzerlerindeki yükü elimizden geldiği kadar hafifletmeye çalışıyoruz. Yeni başlayacak eğitim ve öğretim yılında bütün öğrenci kardeşlerimize şimdiden başarılar diliyor, hedeflerini en kısa sürede gerçekleştirmeleri için Sandıklı Belediyesi olarak her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz.” ifadelerine  yer verdi.

2017/2018 Eğitim ve Öğretim dönemine ait verilecek burslar için başvurular 21 Ağustos 2017 tarihinde başlayıp 15 Eylül tarihinde sona erecektir. Burs başvuruları bu sene Yeni Belediye İş Hanı 5. katta bulunan Sanjet A.ş Muhasebe Müdürlüğüne bizzat yapılacak.

Geçen yıllar burs alan ve bu yıl tekrar burs alacak öğrencilerimiz istenilen belgeleri tekrar getirerek evraklarını güncel tutacaklardır.

Başvuru için istenilen belgeler;

1- Öğrenci Belgesi

2-Nüfus Cüzdan Fotokopisi

3-Nüfus Kayıt Örneği

4-Transkript

5-İkametgah Belgesi

Bu evrakların yanında getirilecek olan “Burs Başvuru Bilgi Formu”nu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Burs Başvuru Bilgi Formu

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN