• 2 Eylül 2022
  • +
  • -

BURS BAŞVURULARIMIZ BAŞLADI

BURS BAŞVURULARIMIZ BAŞLADI

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün her yıl geleneksel hale getirdiği, üniversiteli kardeşlerimize SANJET A.Ş tarafından verilen Burs’lar için başvurular başladı.

2022/2023 Eğitim ve Öğretim döneminde geçerli olacak olan Burs’lar için SANJET A.Ş’nin www.sanjet.com.tr adresinden online olarak yapılabilecek olan başvurular için son gün 16 Eylül mesai bitimi olarak belirlendi.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl yaptığı açıklamada; “Her yıl öğrenci kardeşlerimizin ihtiyaçlarını karşılamalarına destek olmak, Sandıklı Belediyesi olarak yanlarında olduklarını hissettirmek ve eğitim yaşantılarının sonuna kadar her anlamda kendilerini yalnız bırakmamak için hayata geçirdiğimiz Burs projemiz bu yılda SANJET A.Ş tarafından başlatılmıştır.

Bu yılda öğrenci kardeşlerimiz www.sanjet.com.tr adresine girip Burs işlemlerine tıklayarak Online olarak Burs başvurusunda bulunabilirler. Ben bu yıl Üniversiteyi kazanan yeni öğrenci kardeşlerimizi tebrik ediyor, Üniversite yaşantısına devam eden kardeşlerimize en kısa zamanda mezun olarak vatana, millete hayırlı hizmetler yapmalarını temenni ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN