• 2 Mayıs 2017
  • +
  • -

CAMİLERİMİZ RAMAZAN AYINA HAZIRLANIYOR

CAMİLERİMİZ RAMAZAN AYINA HAZIRLANIYOR

Ramazan Ayına sayılı günlerin kaldığı şu günlerde Sandıklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Sandıklı İlçe Müftülüğü ile ortaklaşa olarak Sandıklımızda bulunan camilerimizde genel bir temizlik çalışması başlatıldı.

Her yıl olduğu gibi bu yılda yapılan çalışmalarda camilerimizin genel bir temizliği yapılarak yaklaşan mübarek Ramazan ayı münasebetiyle vatandaşlarımızın ibadetlerini daha temiz ortamlarda yapmaları için gayret gösterilmektedir.

Konu ile ilgili bir açıklama Başkan Mustafa Çöl; “Belediye olarak görevimiz yolları, parkları vatandaşlarımız tarafından sık kullanılan alanları temiz tutmak olduğu kadar, camilerimizin de temizliği ve düzeni bizler için son derece önemlidir. Bu bağlamda Ramazan ayında vatandaşlarımız tarafından yoğun bir şekilde ziyaret edilen camilerimizin temizliğini, İlçe Müftülüğümüz ile birlikte koordineli olarak yapıyoruz. İnşallah Ramazan ayı başlamadan bu çalışmaları bitirip vatandaşlarımızın kullanımına sunacağız. Sandıklı Belediyesi olarak bu mübarek Ramazan ayının en iyi şekilde idrak edilebilmesi için program ve etkinliklerimiz hazırlanmış olup, vatandaşlarımız ile Sandıklıda yine çok güzel bir Ramazan ayı geçireceğimizi umut ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN