• 24 Haziran 2015
  • +
  • -

ÇAY MAHALLESİ İFTAR YEMEĞİ’NE KATILIM YOĞUN OLDU

ÇAY MAHALLESİ İFTAR YEMEĞİ’NE KATILIM YOĞUN OLDU

Sandıklı Belediyesi tarafından Ramazan Ayında vatandaşlarımızla daha fazla bir arada bulunmak ve Ramazan Ayının manevi atmosferinden birlikte faydalanmak adına sokak iftarları kapsamında Çay Mahallesinde düzenlenen İftar Yemeği yoğun katılım ile gerçekleşti.

Akşam ezanının okunması ile oruçlarını açan vatandaşlar, yenilen iftar yemeğinin ardından ilçe müftümüz Davut ÇALIŞKAN’ın yaptığı  iftar duasına iştirak ettiler. Başkan Mustafa ÇÖL iftar sonrası yaptığı konuşmada;”Çay Mahallesi halkına yoğun katılımlarından dolayı teşekkür ediyor, Hayırlı Ramazanlar diliyorum.” dedi. İftar yemeğinin sona ermesi ile beraber Sandıklı Belediyesi tarafından Kültür Hizmeti olarak bastırılan “Şehr-i Sandıklıda Ramazan-ı Şerif” adlı kitap vatandaşlarımıza dağıtıldı. Başkan Mustafa ÇÖL iftar yemeğine katılan çocukları’da unutmayarak kendilerine hediyeler verdi.

Yaklaşık 800 kişinin katıldığı Çay Mahallesi Ramazan İftarı vatandaşlar tarafından beğeni ile karşılandı. Daha önce böyle bir organizasyonun Sandıklıda yapılmadığını belirten vatandaşlar Sandıklıya ilkleri yaşatan Başkan Mustafa ÇÖL’e teşekkürlerini ilettiler.

Başkan Mustafa ÇÖL’ün talimatıyla Ramazan Ayında Sandıklımızın her mahallesinde düzenlenecek olan mahalle iftarlarının bu haftaki programı Perşembe günü Kevser Mahallesi, Cumartesi günü ise Zafer Mahallesi (Toki) olarak belirlendi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN