• 28 Mart 2017
  • +
  • -

DOĞALGAZ BORULARI SANDIKLIYA GELDİ

DOĞALGAZ BORULARI SANDIKLIYA GELDİ

Sandıklımıza gelecek olan doğalgaz’ı ilçemizdeki vatandaşlarımızın kullanıma sunmak için kullanılacak olan doğalgaz boruları Sandıklımıza geldi.

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl ve AKSA Doğalgaz Bölge Müdürü Murat Ceran Sandıklıya gelen doğalgaz borularını inceleyerek 2017 Haziran ayında başlayacak ve 2017 Eylül ayında bitmesi beklenen doğalgaz altyapı işlemleri ile ilgili istişarelerde bulundular.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Gelen Doğalgaz borularını ve yapılacak işlemler konusunda Bölge Müdürümüz Murat Ceran ile fikir alış verişinde bulunduk. Bu yıl Haziran ayı içerisinde Sandıklı şehir merkezimizde başlayacak olan Doğalgaz alt yapı işlemleri Ağustos sonu Eylül başı gibi bitmesi beklenmektedir. İnşallah 2018 kış aylarında ısınma sezonuna yetiştirip vatandaşlarımız ile Doğalgazın keyfini sürmeye başlayacağız.

Biz her zaman sözümüzün arkasındayız. Şimdiye kadar tutamayacağımız hiçbir söz vermedik. Bundan sonrada ne vaat ettiysek hepsini teker teker yapıyoruz, yapmak için girişimlerde bulunuyoruz,  Sandıklı ve hemşerilerimiz için gece gündüz çalışıyoruz. Doğalgaz bizimle Sandıklıya gelecek demiştik ALLAH’a çok şükür bizlere  nasip etti.” ifadelerine yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN