• 6 Temmuz 2015
  • +
  • -

ECE MAHALLESİ RAMAZAN İFTARI REKOR KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ

ECE MAHALLESİ RAMAZAN İFTARI REKOR KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ

Sandıklı Belediyesi tarafından düzenlenen Mahalle İftarları çerçevesinde Cumartesi günü Ece Mahallesinde rekor katılımla gerçekleştirildi. Ece Mahallesi İftar Yemeğine Sandıklı İlçe Kaymakamımız Faik ARICAN’da katıldı.

Ece Mahallesi Muhtarı Yüksel Aktürk Ece Mahallesinde düzenlenen İftar Programı için  Belediye Başkanımız Mustafa ÇÖL’e teşekkür ederek çiçek takdim etti. İftar Yemeğinden sonra  yapılan duaların ardından kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanımız Mustafa ÇÖL; “Böyle güzel bir organizasyonda bulunmaktan dolayı çok memnunum, Ece Mahallesi sakinlerimize göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Hayırlı Ramazanlar”dedi.

Belediye Başkanımız Mustafa ÇÖL’ün konuşmalarının ardından Sandıklı Belediyesi tarafından bastırılan “Ramazan-ı Şerif” adlı kitap dağıtıldı. Kitap dağıtımının akabinde Başkan Mustafa ÇÖL küçük çocuklarımıza hediyeler verdi.

Ece Mahallesi sakinleri Ramazan İftar Programı için Belediye Başkanımız Mustafa ÇÖL’e teşekkürlerini ileterek, Ramazan Ayının manevi atmosferini yaşattıkları ve birlik beraberlik içinde İftarlarını açtıkları için duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

 

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN