• 22 Şubat 2017
  • +
  • -

EVDE BAKIM HİZMETİ BAŞVURULARI ARTIK İNTERNETTE

EVDE BAKIM HİZMETİ BAŞVURULARI ARTIK İNTERNETTE

Sandıklı Belediyesi tarafından başlatılan Evde Bakım Hizmetleri kapsamında yaşlı, bakıma muhtaç ve engelli vatandaşlarımızın evleri Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından kurulan ekipler tarafından düzenli olarak temizleniyor, ihtiyaç sahibi ailelerimize günlük sıcak yemek veriliyor.

Yapılan bu hizmetlerden yararlanmak isteyen vatandaşlarımızın bizlere daha kolay ulaşması için www.sandikli.bel.tr adlı internet sitemizin “Evde Bakım” bölümünden dolduracakları form ile çok kısa bir sürede bizlere başvurularını iletebilirler. Yakınlarınızın yada mahallenizde ihtiyaç sahiplerinin bu hizmetten faydalanması için tek yapmanız gereken http://sandikli.bel.tr/evde-bakim/  linkine tıklayarak gerekli bilgileri doldurmak.

Doldurulan formları inceleyen ekiplerimiz istek sahibinin evine gelerek düzenli olarak temizlik faaliyetlerini başlatmakta, günlük olarak yemek ihtiyacı isteyen vatandaşlarımızın da evlerine günlük sıcak yemek verilmektedir.

İnterneti olmayan vatandaşlarımız için Sandıklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün 0 272 512 69 49 nolu telefonunu yada Sandıklı Belediyesi Santralinin 0 272 512 69 46 nolu telefonu da arayıp kaydınızı oluşturabilirsiniz.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN