FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU’NDAN ZİYARET

BAYRAM BAHAR
5 Kasım 2017
ARİFE ÜNLÜ
6 Kasım 2017

FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU’NDAN ZİYARET

İlçemiz Fatih Mahallesinde yeni yapılan Fatih Sultan Mehmet İlkokulundan Başkan Mustafa Çöl’e bir teşekkür ziyareti gerçekleşti.

Ziyarete Fatih Sultan Mehmet İlkokulu öğrencilerimiz, okul müdürü Ahmet Aydar, okul öğretmenlerimiz Cemal Fırat ve Esra Dev katıldılar. Fatih Sultan Mehmet Okulu’na yapılan hizmetler ve desteklerden dolayı Başkan Mustafa Çöl’e çiçek veren heyet,  kısa bir görüşme gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında öğrenci kardeşlerimiz ile görüşen Başkan Mustafa Çöl okul ve yönetim ile ilgili okul müdürümüzden bilgiler aldı.

Başkan Mustafa Çöl konu ile ilgili olarak; “Fatih Mahallemize verdiğimiz sözü gerçekleştirmenin mutluluğu içerisindeyim. Bilindiği üzere mahallemizde okul olmadığı için öğrenci miniklerimiz çok uzun bir yol gitmek zorunda kalıyorlardı. Bu hem aileler için hem de öğrencilerimiz için özellikle kış aylarında sıkıntı yaşanmaktaydı. Şimdi evlerinden yürüyerek 1-2 dakika içerisinde okullarına ulaşmaktalar. Ben bu nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.