• 12 Ağustos 2022
  • +
  • -

FESTİVALİMİZ SON GÜNÜNDE KOLPA İLE MÜTHİŞ FİNAL YAPTI

FESTİVALİMİZ SON GÜNÜNDE KOLPA İLE MÜTHİŞ FİNAL YAPTI

Dört gün boyunca birbirinden güzel etkinlik ve konserlerin verildiği, Sandıklı Hüdai Kaplıcalarımız, son gün muhteşem Kolpa Konseriyle binlerce vatandaşımıza ev sahipliği yaptı.

Termal Turizm Festivalimizin son gününde sahne alan “Kolpa” grubu birbirinden güzel parçalarını hemşehrimiz için seslendirirken unutulmaz bir konsere imza attılar.

Festivalimizin son gününde Animasyon gösterilimiz, Dj Doğukan Alsay’ın performansı ve akabinde Kolpa Grubunun muhteşem konseri ile sona erdi.

Festival boyunca vatandaşlarımızın güzel vakit geçirmesini sağlayan; Gardaş Yarenler, Yetenek Sizsiniz Grup Şamata Volkan, Dj Doğukan Alsay, Grup Gentlemen ile Gizem Prodüksiyon Hamza Top’a Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl tarafından plaket takdim edildi.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl burada yaptığı açıklamada; “Nihayet festivalimizin son gününde sıcak bir yaz akşamında buluştuk cümlesini kurabildim. Üç gündür etkili olan yağışlı havaya rağmen Hüdai Kaplıcamızı dolduran binlerce hemşehrimize teşekkür ediyorum.

İnşallah sonbaharda sizlerle farklı konser ve etkinliklerle tekrar birlikte olabilmek dileğiyle, ben Festivalde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, hepinizi Allah’a emanet ediyorum. Sağlıcakla kalın.” İfadelerine yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN