• 26 Kasım 2021
  • +
  • -

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET ÖZHASEKİ’DEN İLÇEMİZE ZİYARET

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET ÖZHASEKİ’DEN İLÇEMİZE ZİYARET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve kıymetli eşleri, Sandıklı Belediyemizi ziyaret ederek Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’den Belediyemiz ve ilçemizle ilgili bilgiler aldılar.

Başkan Mustafa Çöl’den tamamlanan ve devam eden projeler hakkında bir brifing alan Mehmet Özhaseki, başarılı çalışmalarından dolayı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl ile emeği geçenlere teşekkür ederek kendilerini tebrik ettiler.

Sandıklı Belediyemizi ziyaret eden Özhaseki, ziyaret sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayarak açıklamalarda bulundu.

Mehmet Özhaseki açıklamalarında; “Sağolsun Belediye başkanımız ikinci defa adaylığını koyduğunda bizi mahcup etmedi. Sandıklı halkıda onu sevdi çalışkan ve gayretli bir arkadaşımız. Belediye başkanının bir ismi de o şehrin emini olmaktır. Güvenilen ve itimat edilen insanı olmaktır. Çünkü belediye başkanı buradaki vatandaşın temsilcisidir.

Başkanımızı seviyoruz. Çok sıkışık bir toplantıların olduğu bir ortamda hususi gelip ziyaret ederek bende bir selam verip gidiyorum. Allah bu gençlik enerjisini hayra yönlendirsin ve millete hizmete devam etsin inşallah. Bize de ne düşüyor ise Ankara’da telefonun ucunda bekliyoruz.” dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN