• 9 Ocak 2017
  • +
  • -

HAYRAT İNSANİ YARDIM DERNEĞİNDEN BAŞKAN ÇÖL’E PLAKET

HAYRAT İNSANİ YARDIM DERNEĞİNDEN BAŞKAN ÇÖL’E PLAKET

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’e Hayrat İnsani Yardım Derneği tarafından “Halep’ de İnsanlık Ölmesin” kampanyasına vermiş olduğu destek, gayret ve çabalardan dolayı bir teşekkür plaketi takdim edildi.

Hayrat İnsani Yardım Derneği Başkanı Av. Hakkı Aygün adına, Sandıklı temsilcisi Osman Gönülseven tarafından takdim edilen plaket münasebetiyle bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Soydaşlarımıza karşı yapılan saldırılara elbette kayıtsız kalamazdık. Bizler de elimizden geldiğince oradaki kardeşlerimizin yanında olmak istedik. Başarılı da olduk. Kampanyada toplanan toplam 24 TIR’lık yardım malzemesi bölgedeki Halepli kardeşlerimize ulaştırıldı. İnşallah bundan sonraki süreçte de gerek Halep’li kardeşlerimize gerekse gönül coğrafyamızdaki diğer kardeşlerimiz için çalışmalar yapmaya, hem madden hem de manen yanlarında olmaya çalışacağız. Ben bir kez daha emeği geçen herkesi kutluyor, bu nazik düşüncelerinden dolayı dernek yöneticilerimize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Plaket takdimi sonrasında Hayrat İnsani Yardım Derneği Sandıklı temsilcisi Osman Gönülseven’de konu ile ilgili olarak “Sandıklı Belediyemizle birlikte düzenlediğimiz yardım kampanyamız amacına ulaştı. Derneğimiz ve  belediyemizin katkılarıyla, zor günler geçiren Halep’li kardeşlerimizin yanında olduk. Zor zamanlarda yapılan bu iyilikler oradaki kardeşlerimiz tarafından unutulmayacaktır. Başkanımıza, tüm belediye çalışanlarımıza ve kampanyaya katkı sunan halkımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN