• 8 Ağustos 2015
  • +
  • -

“HERKES İÇİN PARK PROJESİ” SANDIKLI’MIZA HAYIRLI OLSUN

“HERKES İÇİN PARK PROJESİ” SANDIKLI’MIZA HAYIRLI OLSUN

Sandıklı Belediyesi olarak Sosyal Kalkınma ve beşeri gelişme altyapı mali destek programı kapsamında Zafer Kalkınma Ajansına yapmış olduğumuz “Sandıklı İlçesinde Herkes İçin Park Projesi” başvurumuz kabul edilmiş olup proje kapsamında toplam bütçe miktarı 658.195.60 tl olan  destek miktarı Sandıklı Belediyesine ayrılmıştır.

Sözleşme sürecinden sonra 15 ay içerisinde bitirilecek olan proje Hüdai Kaplıcaları, Kırkpınar Kümeleri de dahil olmak üzere her mahallede engelli, kadın ve çocuklar için oluşturulacak 24 adet parkı kapsamaktadır.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Mustafa ÇÖL;” Zafer Kalkınma ajansına Sandıklı Belediyesi olarak sunduğumuz; “Sandıklı ilçesinde herkes için park projesi” kapsamında toplam bütçe miktarı 658.195,60 tl olan projemiz onaylamıştır. Projenin hazırlanmasında emeği geçen proje ekibime teşekkür ediyorum. Bundan sonra Belediyemiz proje üreten ve proje ekibi olan bir Belediye haline gelmiştir. Bu ve bunun gibi projelerimizin devamı gelecektir. Sandıklımıza Hayırlı olsun.” dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN