• 9 Mayıs 2022
  • +
  • -

HIDIRELLEZ SANDIKLIMIZDA COŞKUYLA KUTLANDI

HIDIRELLEZ SANDIKLIMIZDA COŞKUYLA KUTLANDI

Bahar ayının müjdecisi olan Hıdırellez Bayramı, Sandıklı Hüdai Kaplıcalarımızda 6-7-8 Mayıs tarihlerinde Belediyemiz tarafından yapılan etkinliklerle coşkuyla kutlandı.

Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz tarafından, Kaplıca İşletme Müdürlüğümüz ev sahipliğinde yapılan organizasyonda; 6 Mayıs Cuma akşamı, Mithat Körler ve Orkestrası, 7 Mayıs Cumartesi akşamı ise Ahmet Yüzer ile Orkestrası sahne aldı.

Birbirinden güzel eserlerin seslendirildiği etkinlerde; çocuklarımız için ücretsiz mısır, macun, trambolin, zıp zıp ve dev kaydırak ile animasyon gösterileri düzenlenirken, ilçemizdeki esnaflarımız Hüdai Kaplıcalarında stantlarını açarak ürünlerinin satışlarını gerçekleştirdiler.

Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, Hıdırellez Etkinlikleri dolayısıyla esnaf kardeşlerimizin stantlarını tek tek gezerek kendilerine hayırlı işler bol kazançlar dileklerinde bulunarak, 6 Mayıs Cuma günü hemşehrilerimize Kaymakam Eflatun Can Tortop’un eşliğinde helva ikramında bulundular.

Cuma ve Cumartesi günü ilçemizde konser veren sanatçılarımızı karşılayarak kendilerine hediye takdim eden Başkan Mustafa Çöl, Pandemi sebebiyle bir süre organizasyonlara ara verdiklerini belirterek, Hıdırellez Etkinlikleri ile normalleşme sürecine başladıklarını, bundan sonra yapacakları etkinliklerle hemşehrilerimizle buluşmaya devam edeceklerini belirttiler.

Hıdırellez etkinlikleriyle tekrar bir araya geldiklerinden duydukları memnuniyeti ifade eden hemşehrilerimiz, başta Belediye Başkanımız Mustafa Çöl olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederek, en kısa zamanda bu gibi organizasyonlarda beraber olmak istediklerini belirttiler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN