• 4 Ocak 2022
  • +
  • -

HİSAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDEN BAŞKAN ÇÖL’E ZİYARET

HİSAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDEN BAŞKAN ÇÖL’E ZİYARET

Hisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Aksoy ve öğrencilerden oluşan heyet Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ettiler.

2019 yılında Hisar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ile imzalanan protokol gereği; okul binasında bulunan derslik, kütüphane, konferans salonu, spor salonu ve teknoloji sınıflarının eğitim-öğretim saatleri dışında, hafta sonlarında ve yaz aylarında Belediye ile işbirliği yapılarak hizmete açılması.

Bunun yanında okulların kamu ile kaynaşması, kariyer günlerinin yapılarak öğrencilerimizle sohbetlerde bulunulması, karşılıklı ikili ilişkilerin artırılarak belediyenin ve okulumuzun ihtiyaçlarının karşılanmasının amaçlandığı protokol kapsamında okulumuzda kitap okuma etkinliği düzenlendi.

Sandıklı İlçe Müftülüğümüz tarafından temin edilen Peygamber Efendimizin hayatının anlatıldığı; “Onun Gibi Yaşamak” adlı kitabın okunduğu etkinlikte dereceye giren öğrencilerimize Başkan Mustafa Çöl hediye vererek, başarılarının devam etmesi dileklerinde bulundular.

Başkan Mustafa Çöl burada yaptığı açıklamada; “Okullarımızda bu ve bunun gibi etkinlikler düzenleyerek, öğrenci kardeşlerimizi teşvik ederek başarı seviyelerini artırarak, kendilerini her anlamda yetiştirmeleri için gayret sarf ediyoruz. Ben bu bağlamda Okul Müdürümüz Mehmet Aksoy’a ilgili Öğretmenlerimize, idarecilerimize, velilerimize gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

Ziyaretin sonunda Hisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Aksoy, Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’e kendilerine vermiş oldukları desteklerden dolayı bir teşekkür plaketi takdim ederek, duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN