HÜDAİ KAPLICALARIMIZA YURT DIŞI TUR ŞİRKETİNDEN ZİYARET

FUTBOL ALT YAPI SEÇMELERİ BAŞLIYOR
1 Haziran 2016
BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL İFTARDA VATANDAŞLARIMIZI YALNIZ BIRAKMADI
7 Haziran 2016

HÜDAİ KAPLICALARIMIZA YURT DIŞI TUR ŞİRKETİNDEN ZİYARET

Belediye Başkanımız Mustafa ÇÖL ün Hüdai Kaplıcalarımıza verdiği destekler ile hızlı bir değişim ve gelişim gösteren Kaplıcalarımız adını duyurmaya devam ediyor.

Hüdai Kaplıcalarımız  yapılan tanıtımlar doğrultusunda çamur banyoları ile termal suyunun özellikleriyle turizm şirketlerinin cazibe merkezi haline gelmeye devam ediyor. İlçemizde üretilen Sağlık Bakanlığı onaylı tek peloid’ in Mısır, Dubai ve Birleşik Arap Emirlikleri distürübütörlüğünü yapan tur şirketi sahibi Asraf Thabet; Türkiyede incelemek için iki Kaplıca merkezi seçtiklerini, ilk olarak çamur banyosu ve kaynak suyu özellikleri açısından Sandıklı Hüdai Kaplıcalarını görmek ve incelemek istediklerini, ikinci olarak ise ormanla içi içe olan Bolu da bir tesisi inceleyeceklerini, Türkiye ile olan Termal Turizmi geliştirmek istediklerini söyledi.

İşletme Müdürümüz Hüseyin ÖZEN tarafından kaplıcalarımız, doğal saunalarımız, kür merkezi ve çamur banyoları gezdirilerilerek tesislerimiz ve ilçemiz hakkında bilgilendirilen Asraf Thabet’ e İlçemizi ve Kaplıcalarımızı tanıtan belgeler ve hediyeler verildi. Karşılaştığı misafirperverliğe sıcak ilgi ve alakaya teşekkür eden Asraf Thabet ve ekibi ilçemizden ayrıldı.