• 14 Ekim 2014
  • +
  • -

Hudai Kaplıcası Yenileniyor

Hudai Kaplıcası Yenileniyor

Bir önceki dönemden beri kötü durumda olan Hüdai Kaplıcamızda yenileme ve tadilat çalışmalarına bir yenisi daha eklendi. 128 Apart olarak ta bilinen A, B, C, D Bloklar ve 56-63 Nolu Eski Otele bakan odalarımızda yenileme ve bakım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yazın sezonda müşteri yoğunluğu nedeni ile acil olan yerlerin bakımı yapılmış, burada yapılması düşünülen tadilat, bakım ve onarımlar Kış sezonuna bırakılmıştı. Kaplıca İşletme Müdürü Metin Kocatürk konu ile ilgili olarak ;”128 apartlarda vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda bazı değişiklikler yapıldı. Havuz ve yıkanma yerinin küçük olmasından doğan sorunları ortadan kaldırmak için bu kısımlara Asimetrik Küvet takılmıştır. Daha temiz daha hijyenik bir ortamda vatandaşlarımızı ağırlamak adına yapılan bu faaliyetler doğrultusunda; Baza, Kanepe ve Yataklar yenilenmiş olup, iç cephe kısmında boyama çalışmaları devam etmektedir. 56-63 Nolu Banyolu Odalarında (Eski Otele Bakan) Baza, Kanape ve Yataklarında yenileme çalışması yapılmıştır. Kaplıcamızın genelinde Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için Mobilya yenileme çalışmaları da sürmektedir.”dedi.
Bunun dışında Başkan Mustafa Çöl’ün talimatıyla Hüdai Kaplıcalarında indirme gidildi. Daha fazla Vatandaşımızın yenilenen odalarımızdan faydalanmaları adına yapılan indirim sonucunda yeni oda fiyatları aşağıdaki gibi olmuştur.
Bu indirimler sonunda;
200 lira olan Villa apartların fiyatları 150 liraya,
150 lira olan Lüks apartların fiyatları 100 liraya,
110 lira olan Kaymakam Bloklarının fiyatları 80 liraya,
100 lira olan Reşadiye Köyü yolu üzerinde ve Koçhisar Köy yolu üzerinde bulunan apartların ve 6 no lu apartın fiyatı 70 liraya,
85 lira olan Eski Reşadiye Köy yolu üzerinde bulunan apartların fiyatları 60 liraya,
70 lira olan Çimene bakan, Kahve arkası ve Otele bakan apartlar 60 liraya,
60 lira olan 144 ile 271 arası nolu apartlar(A-B-C-D BLOKLARI) 45 liraya,
65 lira olan Tek odalı apartlar 50 liraya, 45 lira olan Tek Odalı küvetli apartlar 30 liraya,
30 lira olan Banyosuz Odalar 25 liraya indirildi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN