• 12 Temmuz 2014
  • +
  • -

İftar Ziyaretlerinin Durağı Şirinevler Mahallesi

İftar Ziyaretlerinin Durağı Şirinevler Mahallesi

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl Ramazan ayı içinde geleneksel hale getirdiği İftar  yemeğini bu hafta Şirinevler Mahellesinde yedi. Şirinevler Mahallesinde orucunu yine rastgele bir evde  açan Başkan Çöl bu ziyaretlerin Ramazan Ayının son gününe kadar süreceğini belirtti.

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl “Bilindiği gibi Belediyemiz Ramazan Ayı’nın gelmesiyle birlikte Sandıklı Belediyesi Düğün Salonunda İftar çadırı açılması suretiyle vatandaşlarımıza sıcak bir ortamda iftar etmelerini sağlanmıştır. Ayrıca hergün evinden çıkamayan yaşlı,hasta ve bakıma muhtaç vatandaşlarımıza evlerine kadar gidilerek  iftar yemeği verilmekte.Bununla beraber artık her hafta değişik bir Mahallede rastgele bir evde İftar sofrasına konuk olarak vatandaşlarımızın dertlerine ve sıkıntılarına bir çözüm bulmak adına böyle bir organizasyon yapmış bulunuyoruz.” Dedi.

Teravi namazı sonrası mahalle kahvehanesinde vatandaşlarla bilikte çay içip sohbet eden Başkan Çöl’e Mahalleliler daha önce hiç bir Belediye Başkanı mahallemize gelip bizlerle çay içip sohbet etmedi.Yapmış olduğunuz bu ziyaretler mahalle sakinleri olarak bizleri çok memnun etti.Sandıklı Halkının sizi seçmiş olmasının tesadüf olmadığı bir kere daha anlaşıldı dediler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN