• 23 Haziran 2014
  • +
  • -

İlçe Milli Eğitim Müdürün’den Başkan Çöl’e Plaket

İlçe Milli Eğitim Müdürün’den Başkan Çöl’e Plaket

İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Karaosman, Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ederek, katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Karaosman, Başkan Çöl’ü makamında ziyaret ederek, “Afyonkarahisar’da yapılan 2. Geleneksel Bahar Futbol Turnuvasında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü takımına ve eğitim-öğretime verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’e ve Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Öztopbaş’a teşekkür plaketi takdim etti. İmkanları ölçüsünde bizlere her konuda katkı ve destek verdikleri için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Çöl, “Bir eğitimci olarak, eğitim kurumlarının ihtiyaçlarına karşı duyarsız kalmalarının mümkün olmadığını belirterek;  Bizler her zaman geleceğimizin büyükleri olan çocuklarımızın eğitimine ve aktivitelerine katkıda bulunmak için göreve hazırız. Bu konuda hiçbir zaman geri durmadık, bundan sonrada geri durmayacağız. Eğitim ve öğretim yarışında ilçemizi hep birlikte hak ettiği yere getireceğiz” dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN