• 16 Haziran 2018
  • +
  • -

İLÇEMİZDE RESMİ BAYRAMLAŞMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ

İLÇEMİZDE RESMİ BAYRAMLAŞMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ

Sandıklı İlçe Kaymakamlığımız tarafından Kent Park Sosyal Tesislerinde organize edilen Resmi Bayramlaşma programı çerçevesinde, Sandıklı İlçemizde bulunan Resmi kurum ve kuruluşlar Ramazan Bayramı’nın ilk günü bir araya geldiler.

Program ilk olarak Kent Park Sosyal Tesislerinde başlayarak, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Devlet Hastanesi, Jandarma Komutanlığı, Huzurevi ve Şehit Ailelerimiz ile bayramlaşarak sona erdi.

Özellikle Sandıklı Devlet Hastanesi ve Huzurevinde yatmakta olan hasta ve yaşlı vatandaşlarımız bayramlaşma programı dolayısıyla büyük bir sevinç yaşarken, duygu dolu anlara sahne oldu. Devlet Hastanesinde yatmakta olan hastalarımıza acil şifalar dileyen protokol üyeleri Ramazan Bayramlarını tebrik ettiler.

Huzurevinde kalan vatandaşlarımızla da buluşan heyet burada kalan yaşlılarımız ile sohbet ederek  tek tek bayramlarını kutladı. Burada bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Sizler bizim baş tacımız, gözlerimizin nurusunuz. Sizlerin dualarıyla daha fazla çalışıyor ve hizmet ediyoruz. İyi ki varsınız. Sizleri de böylesi anlamlı bir günde ziyaret etmek benim için her zaman huzur verici.” İfadeleri yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN