• 11 Mart 2019
  • +
  • -

KANDİL SİMİTLERİ BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN

KANDİL SİMİTLERİ BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN

Sandıklı Belediyesi tarafından hazırlatılan kandil simitlerini Başkan Mustafa Çöl tarafından vatandaşlarımıza dağıtıldı.

Ulu Camiinde gerçekleştirilen programdan sonra vatandaşlarımıza hayırlı kandiller dileyen Başkan Mustafa Çöl, Sandıklı Belediyesi tarafından hazırlatılarak, geleneksel hale getirilen Kandil simitlerini hemşerilerimize dağıtıldı.

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Kandil günleri gönüllerin tek bir ritimde attığı, Rabbimize dua ile şükürlerin çoğaldığı, dostluk, kardeşlik ve manevi duyguların en üst seviyede yaşandığı özel zamanlardır.

Bizlerde bu zamanları her kandil gününde vatandaşlarımız ile yaşamanın ayrıcalığını duyuyoruz. Hazırlattığımız Kandil simitlerini gündüz Belediye çalışanlarımıza, akşam’da vatandaşlarımıza dağıtarak bu geleneği beraber yaşamak istedik. Ben bütün vatandaşlarımıza hayırlı kandiller diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

Düzenlenen program kapsamında vatandaşlarımıza Sandıklı Belediyesine ait ikram çeşmesinden limona ikramları yapılarak kandil programı sona erdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN