• 14 Aralık 2015
  • +
  • -

KAPLICADA YENİ İŞYERLERİNİN İNŞAATI HIZLA DEVAM EDİYOR

KAPLICADA YENİ İŞYERLERİNİN İNŞAATI HIZLA DEVAM EDİYOR

Sandıklı Hüdai Kaplıcasına yapılacak olan işyerlerinin inşaatı hızla devam ediyor. Kaplıca’nın çehresini değiştirecek modern tasarımı ile hayata geçirilecek olan işyerleri Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında bir ilk olacak.

Prefabrik yapı elemanları ile yapılacak olan işyerleri, yaklaşık 1100 m2 lik bir alanı kapsayacak. Kompleks şeklinde yapılacak olan işyerleri Market, İdari Binalar Soğuk Hava Depoları (600 m2), Lokanta (140 m2), Fırın (100 m2), Bay-Bayan Mescid, Lavabo, Wc (90 m2), Teras (174m2) olmak üzere geniş bir alanı kapsayacak.

Kaplıcada yeni yapılan işyerlerinde Başkan Mustafa ÇÖL, Fen İşleri Müdürümüz Fatih HÜRYAŞAR ile  incelemelerde bulundu. Burada konu hakkında açıklamalarda bulunan Başkan ÇÖL; “Kaplıcada kalan müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve modern çağın gereksinimlerini karşılayacak şekilde yapılan binaların Sandıklımıza ve Kaplıcamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Kaplıcada böylesine büyük bir kompleks ihtiyaç arz eden konuların başında geliyordu, zaten seçim döneminde yapacağımız vaadler arasında gelmekteydi. Bu kompleksi hayata geçirerek Kaplıcamızda bulunan büyük bir açığı kapatmak bize nasip oldu. İnşallah en kısa zamanda biterek hemşehrilerimizin kullanıma açarız. İçerisinde Fırın, Market, Lokanta, Mecsid gibi yapılar ile vatandaşlarımız Kaplıcada aynı anda birden çok ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir kompleksimiz olacak.” dedi.

Kaplıcaya yapılacak olan İşyerleri inşaatında yetkililerden bilgi alan Başkan Mustafa ÇÖL, çalışan işci kardeşlerimize işlerinde kolaylıklar dileyerek bu bölgedeki incelemelerini tamamladı.

 

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN