• 30 Mayıs 2014
  • +
  • -

Kaymakamlık Futbol Turnuvasının Şampiyonu Belediyemiz Takımı Oldu

Kaymakamlık Futbol Turnuvasının Şampiyonu Belediyemiz Takımı Oldu

Belediyemiz ile Sandıklı Ticaret Meslek Lisesi futbol takımı arasında oynanan Kaymakamlık Futbol Turnuvası final maçı Belediyemiz takımının 8-3’lük üstünlüğüyle sonuçlandı.

İlçemiz Kaymakamlığınca düzenlenen Halı Saha Futbol Turnuvasının amacı kurumlar arası kaynaşmayı pekiştirmek, sporun sevdirilmesi ve sosyal aktivite olarak yapılan bu turnuvaya  4’erli 4 grubun bulunduğu 16 takım katıldı. Final maçı Belediyemiz ile Ticaret Meslek Lisesi futbol takımı arasında oynandı. Maçı 8-3’lük skorla Belediyemiz takımı kazanarak şampiyon olurken, Ticaret Meslek Lisesi ikinci, Ticaret Borsası futbol takımı ise üçüncü oldu.

Takımların kıyasıya mücadele ettiği turnuvaya takımların ve taraftarlarının ilgisi büyüktü. Turnuva takımlarından Vergi Dairesi’ne İlçemiz Meslek Yüksek Okulu Öğr. Grv. Abdullah TAYTAK tarafından centilmenlik kupası verildi. Turnuva üçüncüsü Ticaret Borsası futbol takımına Belediye Başkanı Mustafa Çöl tarafından kupa ve madalyaları verildi. Turnuva ikincisi Ticaret Meslek Lisesi futbol takımına Garnizon Komutanı  J.Ütğm. Mustafa Kemal ÇELİK tarafından kupa ve madalyaları verildi.  Ve Kaymakamlık Futbol Turnuvası şampiyonu olan Belediyemiz futbol takımına Kaymakam Faik Arıcan tarafından kupa ve madalyaları takdim edildi. Ayrıca Kaymakam Arıcan, Belediyemiz futbol takımı oyuncularına tişört hediye ederek bu tür aktivitelerin kazasız, belasız ahenk içerisinde geçmesi ve yeni sportif aktivitelerin yapılması için önemli bir adım olduğunu söyledi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN