• 19 Ocak 2015
  • +
  • -

Kent Konseyi Gençlik Merkezinden Başkan Çöl’e Ziyaret

Kent Konseyi Gençlik Merkezinden Başkan Çöl’e Ziyaret

andıklı Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Yasemin Topkoç ve beraberindeki heyet Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti. Sandıklı Gençlik Meclisi şimdiye yaptıkları ve bundan sonra yapacakları faaliyetler hakkında Başkan Çöl’e bilgi verdiler.
Meclis Başkanı Yasemin Topkoç “Gençlik Meclisi olarak her Cumartesi Sandıklı Kültür Evinde toplanıyoruz. Kültür evinde Yüksekokuldan gelen hocalarımız ve misafirlerimiz ile sohbet ediyor, Sandıklıdaki gençlerimiz için sosyal aktiviteler planlıyoruz. Halk Eğitim bünyesinde Gitar kursu, tarihi yerlere gezi düzenlenmesi, Afyonkarahisarda Konser etkinliği, Sandıklı Doğa Sporları Derneği ile ortak olarak Oryantiring gibi projeler yaptık. Bundan sonrasi içinde Halk Oyunları kursu açmayı düşünüyoruz. Bunun gibi projeler hakkında Başkan Çöle bir ziyarette bulunduk sağolsun bizleri hiç bir zaman geri çevirmedi, kendisine bu projelerdeki desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.”dedi.
Başkan Çöl konu ile ilgili olarak ” Sandıklıda daha önce Gençlere yönelik düzenli olarak yapılan sosyal aktiviteler azdı. Sandıklı Gençlik Meclisi bu anlamda bu eksikliği gidermek adına sağlam adımlar atmaktadır. Bu ve bunun gibi sosyal aktiviteleri her zaman destekledik bundan sonrada desteklemeye devam edeceğiz. Sandıklı Kent Konseyi Gençlik Meclisi’ne yaptıkları bu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum.”dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN