• 31 Mart 2016
  • +
  • -

KENTPARK SOSYAL TESİSLERİMİZ CIVIL CIVIL

KENTPARK SOSYAL TESİSLERİMİZ CIVIL CIVIL

Özellikle hafta sonları hem çocuk parkımıza hem de sinema salonumuza gelen çocuklarımız güzel bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşıyorlar. Havaların düzelmesi ile birlikte Kent Park sosyal tesislerimiz haraketlenmeye başladı. Özellikle hafta sonları aileleler Kent Park’a gelerek burada vakit geçirmeyi tercih ediyorlar.

Sandıklı Belediyesi Kent Park Sosyal Tesislerimizde bulunan Sinema Salonumuzda gösterime giren filmler gerek çocuklar, gerekse yetişkinler tarafından büyük bir ilgi ile takip ediliyor.

Yetkililerden alınan bilgiye göre Sinema salonumuzda okullarımızdan da çok fazla talep geliyor. Hemen hemen her gün mutlaka bir yada bir kaç seansın okullarımıza tarafından rezervasyon sureti ile dolduğu belirtiliyor. Her gün 100-150 kişinin misafir olduğu Sinema Salonumuz her geçen gün biraz daha yoğun faaliyet göstermekte. Sinema Salonumuz kliması, temizliği, nezih ortamı ve çocuklarımıza mısır ikramı ile hemşehrilerimizden tam not aldı.

Sinema Salonumuz ve Kentpark’ta misafirimiz olan vatandaşlarımız yapılan bu güzel tesis için Belediye Başkanımız Sayın Mustafa ÇÖL’e teşekkür etmeyi ihmal etmediler.

Sinema Salonumuz için gerekli bilgileri almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaramız Tel: 0 272 512 50 75

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN