• 5 Ağustos 2022
  • +
  • -

KURAN KURSU ÖĞRENCİLERİNDEN BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

KURAN KURSU ÖĞRENCİLERİNDEN BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

İlçemizde Şaloğlu Camisinde Kuran-ı Kerim öğrenen yaz Kuran Kursu öğrencileri, Şaloğlu Cami İmam Hatibi Ramazan Ayyıldız ile Şaloğlu Cami Müezzin Kayyumu Osman Ali Gülenç’in refakatinde, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, öğrenci kardeşlerimizle sohbetlerde bulunarak, Kuran Kursuna katılımlarından dolayı kendilerini tebrik edip, dondurma ikramında bulundular.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl burada yaptığı açıklamada çocuklarımızın ve gençlerimiz için her mahalleye halı saha ve basketbol sahaları yaptıklarını, bu bağlamda Hüdai Kaplıcalarımıza hayvanat bahçesi ile Aquapark çalışmalarına başladıklarını dile getirerek, çocuklarımızla bu konudaki taleplerini dinlediler.

Şaloğlu Cami İmam Hatibi Ramazan Ayyıldız ile Şaloğlu Cami Müezzin Kayyumu Osman Ali Gülenç kendilerini Belediye Başkanlığı makamında misafir ettikleri için Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’e teşekkür ederek, işlerinde kolaylıklar dileklerinde bulundular.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN