• 20 Eylül 2016
  • +
  • -

MUSTAFA ÇÖL “2016-2017 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI HAYIRLI OLSUN”

MUSTAFA ÇÖL “2016-2017 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI HAYIRLI OLSUN”

2016/2017 Eğitim ve Öğretim yılı açılışı ve ilköğretim haftası kutlama programı çerçevesinde Miralay Reşatbey ilkokulu Müdürü Ali Osman Utku, Müdür yardımcısı Mehmet Uluışık ve 4. Sınıf öğrencilerinden oluşan minik kardeşlerimiz Başkan Mustafa Çöl’ ü makamında ziyaret ettiler.

Başkan Mustafa Çöl’e çiçek takdim eden öğrenci kardeşlerimiz, eğitim camiasından gelen bir Öğretmen olarak Eğitim ve Öğretim yıllarını kutladılar. Başkan Mustafa Çöl ziyarette yapmış olduğu açıklamada; “Ülkemizin gelişmiş medeniyetler seviyesine ulaşması için bilgiyi üreten bir nesil yetiştirmek zorundayız. Türkiye’nin modern dünyanın öncüleri arasındaki yerini almasına katkı sağlayacak bireyler yetiştirmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar eğitim için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan tüm imkanlarını seferber eden Sandıklı Belediyesi aynı düstur ile çalışmalarına bundan sonra da devam edecektir” diyen Başkan Çöl,  “Çocuklarımızın gelişmiş ülkelerdeki yaşıtlarıyla rekabet edip başarılı olabilmesi için var gücümüzle eğitime destek vermeye devam edeceğiz.”

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirebilirsek ülkemizin yarınları da o kadar aydınlık olacaktır. Bu vesile ile öğretmen ve öğrencilerimizin sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim yılı geçirmelerini diliyor, 2016-2017 eğitim-öğretim yılının ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.”dedi.

Ziyaret sırasında Başkan Mustafa Çöl, minik öğrenci kardeşlerimize ve Miralay Reşatbey okul yönetimine bu nazik ziyaretleri için teşekkür etti. Öğrenci kardeşlerimize ziyaret sonunda hediye vermeyi ihmal etmeyen Başkan Çöl, derslerinde başarılar dilediler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN