• 30 Mart 2018
  • +
  • -

ÖĞRENCİLERİMİZİN 3D SİNEMA KEYFİ

ÖĞRENCİLERİMİZİN 3D SİNEMA KEYFİ

Sandıklı Belediyesi tarafından organize edilen programla Sandıklı İlçemize bağlı köy ve kasabalarda bulunan öğrencilerimizle, ilçemizde bulunan okullardaki 1.2.3.4.5. ve 6. Sınıf öğrencilerimize Belediye Düğün Salonunda 3D sinema gösterimi yapıldı.

Öğrenci kardeşlerimiz kendilerine dağıtılan 3D gözlükler ile 3 boyutlu sinema filmini izleyerek keyifli dakikalar geçirdiler. Çoğu öğrencimizin ilk defa tecrübe ettiği 3D filmi için Sandıklı Belediyesi Düğün Salonunda özel bir sahne kuruldu.  Çocuklarımızın 3D sinema filminde yaşadığı heyecana ortak olan öğretmen ve okul müdürlerimiz yapılan bu organizasyon için başta Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Başkan Mustafa Çöl yapmış olduğu açıklamada; “Sınavların başladığı bu zaman diliminde öğrencilerimizi sınav streslerinden uzaklaştırmak, onların motivasyonlarını yükseltmek ve eğlenerek öğrenmeleri sağlamak amacıyla Sandıklı Belediyesi olarak değişik aktiviteler yapıyoruz. 3D sinema organizasyonumuzda bunlardan bir tanesi. Öğrencilerimizin yaşadığı keyif ve neşe bizleri daha güzel organizasyonlar yapma noktasında cesaretlendirmektedir. Her şey geleceğimizi emanet edeceğimiz, yarınlarımız çocuklarımız için.” ifadelerine yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN