• 8 Eylül 2022
  • +
  • -

SANDIKLI BELEDİYESİNDEN BİR REKOR DAHA 1 AYDA 50 MİLYON LİRA HİBE

SANDIKLI BELEDİYESİNDEN BİR REKOR DAHA 1 AYDA 50 MİLYON LİRA HİBE

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün yaptığı yoğun uğraşlar ve girişimler sonucunda, Sandıklımız 1 ayda 50 Milyon Lira hibe desteği aldı.

Çeşitli Bakanlıklarımızdan ilçemize 50 Milyon Lira hibe alarak bu alanda bir rekor kıran Sandıklı Belediyesi, yapılacak çalışmaların meyvelerini önümüzdeki aylarda alıp, yapılacak peş peşe açılışlarla hemşehrilerimizin kullanımına sunmak için gün sayıyor.

Afyonkarahisar bölgemizde hibe desteği konusunda rekor kıran Sandıklı Belediyesi, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün direktifleri doğrultusunda ilçe belediyelerimize yardımcı olarak onlarında faydalanması konusunda yardımlarını sürdürüyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl; “Sandıklı Belediyesi olarak ilgili müdürlüklerimiz ile yaptığımız proje başvuruları ile 1 ayda yaklaşık 50 Milyonluk hibe desteği alarak, bu alanda bir rekor kırdık. Bizler bu hibe desteğini alarak ilçemizin çeşitli alanlarında hemşehrilerimize hizmet etme noktasında kullanarak Sandıklımıza nasıl daha faydalı olabiliriz bunun çalışması içerisindeyiz.

Bizlere bu bağlamda hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen; Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, Bürokratlarımıza ilgili müdürlerimize teşekkür ediyor, Sandıklımız adına saygı ve selamlarımı sunuyorum.” dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN