• 2 Kasım 2018
  • +
  • -

SANDIKLI HÜDAİ KAPLICALARINA YOĞUN İLGİ DEVAM EDİYOR

SANDIKLI HÜDAİ KAPLICALARINA YOĞUN İLGİ DEVAM EDİYOR

Sandıklı ilçemizin adını katıldığı her platformda başarı ile duyuran, sağlığın, şifanın, termalin, kaplıcanın bütün olanaklarının vatandaşlarımıza kaliteli bir şekilde sunulduğu Sandıklı Hüdai Kaplıcaları yaz aylarında olduğu gibi sonbahar sezonunda da tam kapasite çalışmaya devam ediyor.

Şehr-i Şifa Sandıklı ilçemizin Şifa atfını başarı ile taşıyan, Afyonkarahisar ilinde kaplıca alanında büyük söz sahibi olan Hüdai Kaplıcaları, Başkan Mustafa Çöl’ün direktifleri doğrultusunda yapılan yatırım, faaliyet ve yeniliklerle başta tur şirketleri ve vatandaşlarımızın en çok aradığı şifa kaynağı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Yaz aylarında gurbetçi vatandaşlarımız tarafından tam kapasite ile çalışan Hüdai Kaplıcaları sonbahar ayında olmamıza ve havaların soğumasına rağmen tur şirketlerinin gözde mekanları arasında  olmaya devam ediyor. Şimdiden %100 doluluk oranına ulaşan Hüdai Kaplıcalarında vatandaşlarımız konaklamak için adeta birbirleri ile yarış haline girmiş durumdalar. İşletme Müdürlüğünden yapılan açıklamada; ” Hüdai Kaplıcaları olarak yenilenmeye devam ederek vatandaşlarımıza daha güzel hizmet etmek için kendimizi geliştirmeye devam ediyor, Misafirlerimize bizleri tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.”

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN