• 7 Mayıs 2018
  • +
  • -

SANDIKLI HÜDAİ KAPLICALARINDA HIDIRELLEZ COŞKUSU

SANDIKLI HÜDAİ KAPLICALARINDA HIDIRELLEZ COŞKUSU

Sandıklı Belediyesi tarafından Hüdai Kaplıcalarında düzenlenen Hıdırellez Şenlikleri iki gün boyunca coşku ile kutlandı.

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl ve meclis üyelerinden oluşan heyet Hüdai Kaplıcalarında Hıdırellez münasebetiyle stant açan esnaflarımıza hayırlı olsun dileklerinde bulunarak vatandaşlarımıza şenliklere katıldıkları için hoş geldiniz dileklerini ilettiler.

İki gün boyunca çocuklarımıza animasyon gösterileri, yüz boyama etkinlikleri, eğlenceli ve bol ödüllü yarışmalar, oyun parkurları ile doyasıya eğlendiler. Kaplıca meydanına kurulan sahnemizde ise; Erdinç Emre Yılmaz konserleri, Komedi Ustası Hakan Çankaya parodileri, Yetenek Sizsiniz Yarı Finalisti Mentalist Abidin Özçelik performansı ile Ankaralı saz ustası Serkan Nişancı, birbirinden güzel yeteneklerini Sandıklı halkı için sergilediler.

Diğer ilçelerden gelen hemşerilerimiz tarafından beğenilen Hıdırellez Şenlikleri ve Hüdai Kaplıcaları Cumartesi ve Pazar günü birçok misafirimize ev sahipliği yaptı. Sahne alan sanatçılarımız Sandıklı halkının sıcak ve samimi havasından etkilendiklerini, ilk fırsatta tekrar gelmek istediklerini ve bu organizasyonun düzenlenmesini sağlayan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’e teşekkür ettiklerinin altını çizdiler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN