• 15 Mayıs 2017
  • +
  • -

SANDIKLI MESLEK YÜKSEK OKULU 2016-2017 MEZUNİYET TÖRENİ

SANDIKLI MESLEK YÜKSEK OKULU 2016-2017 MEZUNİYET TÖRENİ

Sandıklı Meslek Yüksekokulu 2016-2017 Eğitim – öğretim yılı 23. Dönem mezuniyet töreni  Belediye Başkanı  Sayın Mustafa Çöl, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Mehmet Çakır, Sandıklı MYO Müdürü Prof. Dr. Celal Demir, Sandıklı Uygulamalı Bilimler Yüksek Okul Müdürü Doç. Dr. Bayram Turgut, Sandıklı Belediye Meclis Üyelerimiz, İlçe protokolümüzün değerli üyeleri ile öğrenci velilerimizin  katılımıyla  Sandıklı Termal Park Otelde Cumartesi günü saat 14.00’de gerçekleştirildi.

Burada bir konuşma gerçekleştiren Sandıklı MYO Müdürü Prof. Dr. Celal Demir; “Bugün mezun edeceğimiz 200 öğrencimiz ile şimdiye kadar Sandıklı Meslek Yüksek Okulumuzdan 7391 öğrencimizi mezun etmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Sandıklımıza başka illerden gelen bu öğrencilerimizi Sandıklı halkı olarak bağrınıza bastınız. Bu bağlamda Sandıklı halkına ve Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’e bizlere vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Belediye Başkanımız Mustafa Çöl mezuniyet töreni münasebetiyle yapmış olduğu konuşmada; “Sandıklı Meslek Yüksek Okulumuzdan mezun olarak çalışma hayatına başlayacak bütün mezunlarımızı canı gönülden tebrik ediyorum. Zor ve meşakkatli bir yolu bitirerek amaçları ve idealleri doğrultusunda çaba gösteren bütün öğrencilerimiz için artık farklı bir kulvarda mücadele başlıyor. Vatanına, milletine, bayrağına, dinine bağlı bireyler olarak sizlerden beklentimiz bu mezuniyet belgeleriniz ile birlikte bir kez daha artmıştır. Bu bağlamda okul yönetimimize, okul müdürümüze, idari ve teknik kadromuza göstermiş oldukları gayretlerden dolayı teşekkür eder, öğrenci kardeşlerimiz için değişik il ve ilçelerden Sandıklımıza gelerek bu güzel günde bizleri yalnız bırakmayan ailelerimize de şükranlarımızı sunarız.” ifadelerine yer verdi.

Mezuniyet töreni okul birincilerine, mezun öğrencilerimize hediye ve mezuniyet belgelerinin verilmesi akabinde kep atma töreni ile sona erdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN