• 6 Temmuz 2022
  • +
  • -

SANDIKLI YAZ SPOR OKULLARIMIZ TÖRENLE AÇILDI

SANDIKLI YAZ SPOR OKULLARIMIZ TÖRENLE AÇILDI

Sandıklı Gençlik Spor İlçe Müdürlüğümüz tarafından gerçekleştirilen Yaz Spor Okulları açılış töreni çok sayıda sporcu kardeşimiz, velilerimiz ve ilçe protokolünün katılımıyla, Kapalı Spor Salonunda gerçekleşti.

Saygı duruşu ve istiklal marşımız ile başlayan organizasyon, Gençlik Spor İlçe Müdürümüz Murat Araz, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, Kaymakam Eflatun Can Tortop’un yaptığı selamlama konuşmaları ile devam etti.

Burada ev sahibi olması münasebetiyle açılış konuşmasını yapan Gençlik Spor İlçe Müdürümüz Murat Araz, ilçemize göreve başladığı 11 aydan bugüne 1100 sporcu kazandırdıklarını, “Sandıklıda Spor Bambaşka” sloganıyla yaptıkları faaliyetlere her zaman destek veren Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, Kaymakam Eflatun Can Tortop ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüze teşekkür ederek, sporcu kardeşlerimizle gece gündüz yorulmadan uğraşan antrenörlerimize duyduğu memnuniyeti ifade ettiler.

Akabinde Sandıklı Gardaş Yarenler ekibimiz tarafından; halk oyunları ve kılıç kalkan gösterisi ilgiyle takip edilirken kendilerine programın sonunda ilçemizin tanıtımına göstermiş oldukları katkılardan dolayı Kaymakam Eflatun Can Tortop ve Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl tarafından plaket taktim edildi.

Yaz Spor Okullarımızın açılış töreni, bütün branşlara katılan sporcu kardeşlerimizin katıldığı geçit töreni ile sona erdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN