• 15 Ekim 2015
  • +
  • -

SİNEMA SALONUMUZ VİZYON FİLMLERİ İLE SEZONA BAŞLIYOR

SİNEMA SALONUMUZ VİZYON FİLMLERİ İLE SEZONA BAŞLIYOR

Sandıklı Belediyesi Kent Park Sosyal Tesislerde bulunan ve baştan aşağı yenilenen Sandıklı Belediyesi Sinema Salonu test gösterimlerini bitirerek Vizyon Filmleri ile beraber kapılarını halkımıza açıyor. İlk gösterim filmi televizyonlarda uzun bir süre popüler dizi olarak yayın yapan ve sinema filmi çekilen “Geniş Aile Yapıştır” olacak. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan dizinin çekilen sinema filmi hayranları tarafından merakla bekleniyordu.

Bilindiği gibi minik misafirlerimiz için çizgi filmler ile test yayınlarına başlayan Sinema Salonumuz, okullarımızdaki öğrencilerimiz, camilerde yazın kursa giden çocuklarımız tarafından beğeni ile takip edilmiş ve yapılan bu organizasyon için Başkan Mustafa ÇÖL’e teşekkürlerini iletmişlerdi.

Kış sezonunun açılması ile birlikte Sinema Salonumuz yurt içinde diğer Sinemalar ile aynı anda Vizyona giren filmleri Sandıklı Halkı ile buluşturacak. Haftalık olarak gelecek olan filmler Sandıklı Kent Park içinde bulunan Sandıklı Sosyal Tesisler Sinema Salonunda gösterime girecek. Filmlerin gösterimi ile ilgili detaylı bilgiyi Sandıklı Belediyesi’ne ait web sitemiz www.sandikli.bel.tr adresimizden ve 512 50 75 numaralı telefon numarasından öğrenebilirsiniz.

197761

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN