• 19 Ekim 2018
  • +
  • -

TOPLU TAŞIMACILIKTA BÜYÜK MÜJDE

TOPLU TAŞIMACILIKTA BÜYÜK MÜJDE

Sandıklı Minibüs Birliği Başkanı Erdal Arık, birlik üyelerinden oluşan bir heyet, Sandıklı Ticaret Odası Genel Sekreteri Mustafa Oğuz, konuyla ilgili birim amirlerimiz, Başkan Mustafa Çöl ile makam odasında gerçekleştirilen toplantıdan sonra vatandaşlarımızı yakından ilgilendiren konu hakkındaki müjdelerini yaptıkları açıklamayla kamu oyu ile paylaştılar.

Başkan Mustafa Çöl; “SANDIKLI BELEDİYESİ OLARAK AFYONKARAHİSAR HATTIMIZ 22 EKİMDE BAŞLAYACAK”

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl yapmış olduğu açıklamada; “Öncelikle 1968 yılından bugüne kadar Sandıklı ilçemizden Afyonkarahisar’a yaptıkları taşımacılık işleri için Sandıklı Birliğimize teşekkür ediyor, devamını diliyorum. Vatandaşlarımızdan bize gelen yoğun taleplerden birisi minibüslerin Afyonkarahisar şehir merkezine gitmelerini istiyorlardı. Bizlerde Afyonkarahisar Belediyesi ile görüşerek bu güzergahı aldık. Minibüs Birliğimiz ile gerekli istişareleri yaptık. Birliğimizin çalışma saatlerini de göz önünde bulundurarak 22 Ekim Pazartesi günü Sandıklı Belediyesi olarak Afyonkarahisar hattımızı başlatıyoruz inşallah. Sandıklımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi

Başkan Mustafa Çöl; “MİNİBÜS HATTIMIZ ŞEHİR İÇİNE KADAR HİZMET VERECEK”

Başkan Mustafa Çöl güzergah konusunda; “Sandıklı 15 Temmuz Demokrasi Meydanından başlayacak olan güzergahımız; Özdilek, Mavi Hastane, Kırmızı Hastane, Maliye Kavşağı, Park Afyon, Fuar Hastanesi dönüşte de; Devlet Hastanesi ve Otogar güzergahından ring şeklinde bekleme olmaksınız devam edecek. Sandıklı Belediyesi olarak günlük 8 aracımız belirlenen saatlerde Afyonkarahisar’a hareket edecek. Ben Sandıklı Minibüs Birlik ve Sandıklı Belediyesi araçlarımızla vatandaşlarımıza kazasız belasız güzel hizmetler yapmayı Cenab-ı Allah’tan nasip etmesini diliyorum.”ifadelerine yer verdi.

Başkan Mustafa Çöl; “TAŞIMACILIĞIMIZA FİYATLARIMIZA %10 İNDİRİM YAPARAK BAŞLAYACAĞIZ”

Başkan Mustafa Çöl fiyatlandırma konusunda ise; “Sayın Cumhurbaşkanımızın bir talebi vardı Enflasyonla topyekün mücadele konusunda bizlerde Sandıklı Minibüs Birliğimiz, Sandıklı Ticaret Odamız ve Sandıklı Belediyemiz olarak bir mutabakat sağladık. Birliğimiz ve Sandıklı Belediyesi olarak taşımacılık fiyatlarını %10 indirdik. Sandıklımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Sandıklı Minibüs Birliği Başkanı Erdal Arık ve TSOB Genel Sekreteri Mustafa Oğuz; “BİRLİK VE ODA OLARAK %10 LUK İNDİRİM YAPARAK KAMPANYAYA BİZLERDE DESTEK VERİYORUZ”

Toplantının akabinde Sandıklı Minibüs birliği Başkanı Erdal Arık ve Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekteri Mustafa Oğuz konu hakkında yapmış oldukları açıklamada; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan “Enflasyonla Topyekün Mücade” Kapsamında bizlerde Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün girişimleri sonucu kampanyaya destek olmaya karar verdik. Sandıklı Birlik ve Ticaret Odası olarak fiyatlarımızda %10 luk indirim yaparak kampanyaya destek vermek istiyoruz. Bizler bu bağlamda Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’e, Sandıklı Birlik Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine, Sandıklı Ticaret Odası Başkanı ve yönetimine bu konuda bizlere verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.” ifadelerine yer verdiler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN