• 7 Eylül 2021
  • +
  • -

TÜRKİYEDE BİR İLK GOALBALL SANDIKLIMIZDA

TÜRKİYEDE BİR İLK GOALBALL SANDIKLIMIZDA

Türkiye Görme Engelliler ve Spor Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Akgül, Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ederek, Türkiye’de ilk kez Sandıklı’da düzenlenecek olan organizasyonlar ilgili fikir alış verişinde bulundular.

09/12 Eylül tarihlerinde Türkiye’de ilk kez yapılacak olan “Gençler Goalball Federasyon Kupası” turnuvası ve Paralimpik şampiyonumuz bayan Goalball takımımız hakkında konuların görüşüldüğü ziyarette, Sandıklı ilçemizde yapılacak olan turnuvanın önemine dikkat çeken Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Akgül şu ifadelere yer verdi.

“Türkiye’de ilk defa Sandıklı ilçemizde yapılacak olan 20 yaş altı Gençler Goalball Federasyon Kupası karşılaşmaları Milli takımımıza kazandıracağı oyuncular açısından büyük bir önem arz etmektedir. Bizlere bu bağlamda ev sahipliği yapan Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’e yapmış olduğu destekler ve göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür ederim. İnşallah Olimpiyatlarda Şampiyon olan Milli Paralimpik sporcularımızın yanına Sandıklıda yapılacak olan turnuvadan gelecek vaat eden sporcular kazandırırız.”

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN