• 24 Ocak 2018
  • +
  • -

UMUDUN ÇOCUKLARI DERNEĞİNDEN BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

UMUDUN ÇOCUKLARI DERNEĞİNDEN BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

Umudun Çocukları Engelliler Dayanışma Yardımlaşma ve Bilinçlendirme Derneği Başkanı Gülcan Karakuş, dernek üyeleri ve engelli kardeşlerimizden oluşan heyet Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti.

Gülcan Karakuş Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’e kaplıca bölgesine yapılan yatırımlar ile ilgili teşekkür ederek; “Dernek olarak 8 yıldır düzenli olarak Sandıklı Hüdai Kaplıcalarına geliyoruz. Zihinsel engelli, otistik, down sendromlu çocuklarımızı buraya getiriyoruz. Özellikle kaplıca suyunun olumlu etkileri sayesinde çocuklarımız ruhsal ve dimağ olarak rahatlıyorlar. Kaplıca suyunun şifası sayesinde çocuklarımıza verdiğimiz ilaçların dozu burada çok düşüyor bazen hiç vermediğimiz bile oluyor. Her geçen yıl Sandıklı Hüdai Kaplıcalarına geliyoruz bu yıl çok değişmiş özellikle kaplıca yolu ve odalar çok değişmiş, kür merkezi yenilenmiş, restaurant, market ve masal parkı gibi sosyal tesisler hoşumuza gitti.” ifadeleri yer verdi.

Başkan Mustafa Çöl ve dernek başkanı Gülcan Karakuş, engellilerin karşılaştıkları sorunlar, bundan sonra yapılması düşünülen projeler ve düzeltilmesi gereken bazı hususlar hakkında karşılıklı fikir alış verişinin yapıldığı ziyaret hep birlikte çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN