• 14 Eylül 2022
  • +
  • -

VALİMİZ DOÇ. DR. KÜBRA GÜRAN YİĞİTBAŞI TÜM GÜNÜNÜ SANDIKLIMIZA AYIRDI

VALİMİZ DOÇ. DR. KÜBRA GÜRAN YİĞİTBAŞI TÜM GÜNÜNÜ SANDIKLIMIZA AYIRDI

Afyonkarahisar Valimiz Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, bir dizi temaslarda bulunmak için Sandıklı ilçemizi ziyaret ettiler.

Sabah saatlerinde ilçemize teşrif eden Valimiz Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’na, İlçe Kaymakamı Mehmet Sülün, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, İlçe Emniyet Müdürü Bayram Öğüt, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Alptuğ Ayhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Bozkurt ile ilgili daire amirleri katıldılar.

Afyonkarahisar Valimiz Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı Sandıklı Belediyemize ziyaretinde Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, Belediye Meclis Üyelerimiz ve Belediye Müdürlerimiz tarafından karşılanarak Belediye Başkanlığı makam odasına teşrif ettiler.

Sandıklı Belediyesi ziyaretinden sonra Hisar Mahallesinde bulunan Kadın Kültür Evimizi ziyaret eden Valimiz Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı burada yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak Sandıklı Belediyemiz tarafından yapılan Hisar Mahallesi, sokak sağlıklaştırma projesini incelediler.

Valimiz Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı Sandıklı ziyareti kapsamında; Türkiye’mizin dört bir yanına alem yapan alem ustalarımızı ziyaret ederek yaptıkları çalışmaları yakından inceleyerek kendilerini yaptıkları bu güzel eserlerden dolayı tebrik ettiler.

Akabinde Sandıklı Belediyemiz tarafından işletilen Özel Sandıklı Engelli Bakım Merkezimizi ziyaret eden Valimiz Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı ve beraberindeki heyet, burada bulunan engelli vatandaşlarımızla sohbetlerde bulunarak kendilerinin dilek, istek ve taleplerini dinlediler.

Valimiz Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı buradan SANJET A.Ş tarafından idare edilen Çiçek Seramız, Jeotermal Balık Çiftliğimiz, Kurutma Seramız ile suyun tek elden dağıtımı merkezimize giderek Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’den konuyla ilgili bilgiler aldılar.

Buradaki incelemelerinden sonra Sandıklı ilçemizde faaliyet gösteren Seralarımıza giden Valimiz Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, buradaki işçi kardeşlerimizle bir araya gelerek, kendileriyle sohbetlerde bulunarak, işletme sahiplerine hayırlı kazançlar dileklerinde bulundular.

Valimiz Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Sandıklı ilçemizi ziyaretleri kapsamında Hüdai kaplıcalarımızda bulunan Geleneksel Tıp Merkezimizi ziyaret ederek Doktor Balıklarımız, Tuz Odalarımız, Çamur Tedavi odalarımız gibi alanları Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün nezaretinde gezerek konuyla ilgili kapsamlı bilgiler aldılar.

Valimiz Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı buradan sırasıyla; Yayman Köyü, Koçgazi Köyü, Celiloğlu ve Reşadiye Köylerini gezerek muhtarlarımız ile birlikte vatandaşlarımızla bir araya gelerek istek ve dileklerini dinleyip çözülmesi noktasında talimatlarını verdiler.

Valimiz Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı son olarak SANPA gıda firmasına uğrayarak burada yapılan çalışmalar hakkında işletme sahibimizden bilgiler alarak, ödül alan ürünlerini yerinde inceleme fırsatı buldular.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, Sandıklı ilçemize yoğun programlarının arasında bir gününü ayırarak dolu dolu gerçekleştirdiği geziler ile akşamın geç saatlerine kadar burada geçirdiği mesai için Valimiz Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’na teşekkür ederek kendisine işlerinde kolaylıklar dileklerinde bulundu.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN