• 25 Ocak 2016
  • +
  • -

YENİ CUMHURİYET PARKI SANDIKLIMIZA HAYIRLI OLSUN

YENİ CUMHURİYET PARKI SANDIKLIMIZA HAYIRLI OLSUN

Sandıklı Belediyemiz tarafından Cumhuriyet Parkı’mızın yapım çalışmaları başladı. Sandıklımızın park ihtiyacını ortadan kaldırmak için bilindiği gibi Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa ÇÖL’ün talimatıyla “Kent Park” hemşehrilerimizin kullanımına sunulmuştu.

Yeni yapılacak olan Cumhuriyet parkının içerisinde, Yeni nesil çocuk oyun grupları, üstü kapalı ve üstü açık oturma alanları, süs havuzları ve yeşil alanları ile hemşehrilerimizin ve çocuklarımızın hoşça vakit geçirebilecekleri bir yeni nesil parkımızı Sandıklımıza kazandırmış olacağız.

Başkan Mustafa ÇÖL konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Sandıklımıza Kent Park kadar modern bir park kazandırmanın mutluluğunu paylaşıyoruz. Hemşehrilerimizin hem yaz hemde kış aylarında faydalanabilecekleri bir yeni nesil Park yapıyoruz. İnşallah yaz aylarında faaliyete açarak Sandıklımızın bu alandaki eksikliğini kapatmış olacağız. İşletmesini yine Sandıklı Belediyesi olarak bizler yapacağız. Halkımıza kaliteli hizmet verecek olan Yeni Cumhuriyet Parkımız tüm hemşehrilerimize hayırlı olsun.” dedi.

3

açılır kapanır tente

 

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN