• 12 Mart 2019
  • +
  • -

YENİ SANAYİ SİTEMİZDE SANJET ÇALIŞMALARI BAŞLADI

YENİ SANAYİ SİTEMİZDE SANJET ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün kısa bir süre önce vermiş olduğu talimatlar doğrultusunda Yeni Sanayi Sitemizin Doğalgaz projesi onaylanmış, esnaflarımızın talepleri yerine getirilmişti.

Şimdide Yeni Sanayi sitemizde SANJET çalışmaları başlayarak ana hat boruları döşenmeye başlamış, isteyen esnaflarımıza bağlantıları yapılarak ister SANJET’ten isterlerse Doğalgaz’dan faydalanmaları sağlanacaktır.

Başkan Mustafa Çöl, konu ile ilgili olarak yetkililerden bilgi alarak yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Sanayi esnafımızın istekleri doğrultusunda kendilerine vermiş oldukları sözü yerine getirmenin memnuniyeti duyduğunu belirten Başkan Mustafa Çöl; “Bizler vatandaşlarımıza hizmet verme noktasında verdiğimiz sözlerin arkasındayız. Bu sözleri söz vermek için değil yapmak için veriyoruz. Yaptığımız projeler, hayata geçirdiğimiz çalışmalarla ilçemizi kalkındırmaktan başka bir düşüncemiz yoktur. Ben bizlere inanan, güvenen, destek olan sözümüzü senet tutarak yanımızda olan bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.” dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN