• 7 Ekim 2015
  • +
  • -

YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Sandıklı Belediyesi tarafından Zincirli Han Sokak ve Keçeciler içi Sokakta başlatılan kaldırım yapımı, kilit taşı döşeme çalışması çarşı esnafımızı memnun etti.

Yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetini dile getiren vatandaşlar, Belediye Başkanı Mustafa ÇÖL’e teşekkürlerini iletti. “Belediyemiz bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmıyor, yapımına hemen başladılar ve inşallah kısa sürede de bitecek. Kış ayları gelmeden bu yolları kaldırımları ile birlikte hazır hale getirecekler. Emeği geçen başta Belediye Başkanımız olmak üzere tüm çalışan işcilerimize teşekkür ediyoruz.” dediler.

Yer ve bölge ayrımı gözetmeksizin şehir genelinin tümünde kaldırım yenileme, kilit taşı döşeme ve yol asfaltlama çalışmalarını sürdüren Sandıklı Belediyesi, Sandıklımızı daha modern ve yaşanabilir kent haline getirmeye gayret gösteriyor. Sandıklı Belediyesi şehir genelinde bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmamak için çalışıyor. Sandıklı Belediyesine bağlı ekipler kaldırım yapımı, kilit taşı döşeme ve şehrin muhtelif yerlerinde yol asfaltlama çalışmalarını hızla sürdürüyor. Yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa ÇÖL’e gösterdikleri çaba ve gayretten dolayı teşekkür ettiler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN