• 9 Kasım 2018
  • +
  • -

11.EGE İLLERİ TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI

11.EGE İLLERİ TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI

Sandıklı Belediyesi olarak düzenli bir şekilde katıldığımız ve geleneksel olarak düzenlenen “Ege İlleri Tanıtım Günleri” Ankara Atatürk Kültür Merkezinde (AKM) yapılan törenle kapılarını Ankaralı vatandaşlarımıza açtı.

Açılış törenine Bakanlarımız, Milletvekillerimiz, Valimiz, Belediye Başkanlarımız, Ankara Protokolü, Sivil Toplum Kuruluşları, Basının güzide temsilcileri ile çok sayıda vatandaşımız katıldı.

Açılış töreninin akabinde protokol tarafından; Afyonkarahisar, Kütahya, İzmir, Aydın, Muğla, Uşak, Denizli, Manisa illerimizden katılım sağlayan standlar gezilerek getirmiş oldukları ürünler incelenerek yapımları ile ilgili yetkililerden bilgiler aldılar.

Başkan Mustafa Çöl etkinliğin açılışına katılarak vatandaşlarımız ile Sandıklı Belediyesi standında sohbetler ederek yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler verdiler. Başkan Çöl burada yapmış olduğu açıklamada; “Sandıklı Belediyesi olarak hemen hemen bütün fuar organizasyonlarına katılarak ilçemizin adını bütün platformlarda duyurmak için çaba gösteriyoruz. Artık fuarların aranan bir yüzü olduğumuzu düşünüyoruz. Ankara ve çevre ilçelerde yaşayan Sandıklılı vatandaşlarımızın bizleri takip ettiklerinden, yapılan hizmetlerden dolayı bizlere yaptıkları geri dönüşlerden işimizi ne kadar doğru yaptığımızın bir kanıtı olduğunu düşünüyorum. Ben bizleri Ankara’da yalnız bırakmayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, yeniliklerin ve projelerin bitmediğinin müjdesini vermek istiyorum.” dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN