• 3 Mart 2017
  • +
  • -

25 SENELİK HASRET CUMHURBAŞKANIMIZ İLE SONA ERDİ

25 SENELİK HASRET CUMHURBAŞKANIMIZ İLE SONA ERDİ

Sandıklı İlçemize bağlı Çay Mahallesinde ikamet eden Mustafa Duman 17 yaşında geçirdiği bir rahatsızlık sonucu gözlerindeki görme yetisi kayboldu ve 25 senedir bu şekilde yaşamaktaydı.

Mustafa Duman adlı vatandaşımızın elinden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tuttu ve yaklaşık 700.000 bin TL (700 milyar eski para ile) tedavi masrafını karşılayarak kendisinin yeniden görmesini sağladı.

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, Çay Mahallesindeki evinde ziyaret ettiği vatandaşımız ile sohbet ederek geçirdiği operasyonlarla ilgili kendisinden bilgi aldı. Başkan Mustafa Çöl; “Cumhurbaşkanımız büyüklüğünü bir kere daha göstermiş, muhtaç durumda bulunan vatandaşlarımıza kol kanat germiştir. Sandıklımızı unutmayan Cumhurbaşkanımıza şahsım ve vatandaşlarımız adına çok teşekkür ediyoruz. Kendisi her zaman yanımızda olduğunu bir kere daha göstermiştir. Bu bağlamda Mustafa kardeşimize geçmiş olsun dileklerimizde bulunuyor, en kısa zamanda eski günlerine dönmesini temenni ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Konu hakkında bilgi aldığımız Mustafa Duman; “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan Allah razı olsun. Bilgisayar desteği ile Türkiye’de 8 kişiye yapılan operasyonlardan biriside bana nasip oldu. 25 senedir karanlıkta yaşıyordum şükür şimdi görme yeteneğimi tekrar kazandım. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin, hükümetimizin her zaman arkasındayız. Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’e bu süreçte bizlerin yanında olduğu ve yalnız bırakmayarak konunun takipçisi olduğu için minnettarız.” diyerek görüş belirttiler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN