• 15 Kasım 2021
  • +
  • -

AFYONKARAHİSAR BÖLGEMİZDE SANDIKLI RÜZGÂRI ESİYOR

AFYONKARAHİSAR BÖLGEMİZDE SANDIKLI RÜZGÂRI ESİYOR

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda Afyonkarahisar’da bulunan belediyelerimize ve parti ilçe başkanlarına, Jeotermal seralarımızda üretilen çiçek, domates ve meyve kurusu hediye ediliyor.

Görevli personellerimiz tarafından Başkan Mustafa Çöl’ün selamları ile verilen hediyelerden duydukları memnuniyeti ifade eden Belediye ve ilçe Başkanlarımız, Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün bu nazik hediyesi için teşekkürlerini ifade ederek, selamlarını gönderiyorlar.

Parti ayrımı gözetmeksizin bütün Belediyelerimize Sandıklı ilçemizde üretilen çiçek, domates ve meyve kuruları verilirken, Afyonkarahisar ortak paydamızda çalışan bütün Belediyelerimize Başkan Mustafa Çöl’ün selamı iletilerek hayırlı işler dileklerinde bulunuldu.

Başkan Mustafa Çöl konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Bizler vatandaşlarımıza hizmet etmek için bu görevlerde bulunuyoruz. Hangi parti olduğu gözetmeksizin ve siyasi bir kazanç söz konusu olmaksızın, Afyonkarahisarımıza bağlı bütün Belediyelerimize kendi imkânlarımızla Sandıklı ilçemizden bir selam göndermek istedik.

Bu vesileyle altında suyunun, üstünde insanlarının sıcakkanlı olduğu, Termal diyarı Sandıklı ilçemizden bütün dostlarımıza, başkanlarımıza, yöneticilerimize, vatandaşlarımıza selam ve dua gönderiyoruz.” İfadelerine yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN