• 3 Mart 2022
  • +
  • -

AFYONKARAHİSAR VALİMİZ GÖKMEN ÇİÇEK’TEN SANDIKLI ZİYARETİ

AFYONKARAHİSAR VALİMİZ GÖKMEN ÇİÇEK’TEN SANDIKLI ZİYARETİ

Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen Çiçek ile Afyonkarahisar Vali Yardımcımız Mehmet Keklik, Sandıklı ilçemizi ziyaret ederek bir dizi ziyaretlerde bulundular.

Sandıklı Hüdai Kaplıcalarımıza gelen heyeti; Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, Kaymakam Eflatun Can Tortop, Jandarma Komutanı J. Teğmen Alptuğ Ayhan, Emniyet Müdürü Hanifi Savur karşılayarak kendilerine ilçe gezisinde refakat ettiler.

İlk olarak Hüdai Kaplıcalarımızda bulunan Geleneksel Tıp Merkezi’ni ziyaret eden heyet buradan Kadifekale olarak bilinen iş yerlerinin yerine yapılacak olan projeyi inceleyerek Başkan Mustafa Çöl’den konuyla ilgili bilgiler aldılar.

Daha sonra Hüdai Kaplıcamızda bulunan Sergi Salonumuzu ziyaret eden heyet, buradan Koyuncu Gruba ait olan Seramızı ziyaret ederek burada çalışan işçi kardeşlerimizle sohbetlerde bulunarak kendileriyle hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Son olarak SANJET A.Ş’ye tarafından kurulan Çiçek Seramız, Kurutma Seramız ve Balık Üretme Tesisimizi gezen Afyonkarahisar Valimiz Gökmen Çiçek, burada incelemelerde bulundu.

Valimiz Gökmen Çiçek burada yaptığı açıklamada; Sandıklı ilçemize her gelişinde yeni projelerle karşılaştığını, Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün gayretini ve çabasını takdir ettiğini, Sandıklı ilçesi için yapılan çalışmalar için kendisine teşekkür ettiğini ifade ederek bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileğinin altını çizdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN