• 20 Ocak 2023
  • +
  • -

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ MEHMET ÖZHASEKİ İLÇEMİZE SELAMLARINI GÖNDERDİLER

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ MEHMET ÖZHASEKİ İLÇEMİZE SELAMLARINI GÖNDERDİLER

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından gerçekleştirilen program için Afyonkarahisar ilimize gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki; Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet Öztopbaş, Sandıklı Ak parti İlçe Başkanı Osman Işık ve Ak Partili hemşehrilerimiz ile buluşarak ilçemize selamlarını gönderdiler.

Afyonkarahisar Yerel Yönetimler Hizmet Şöleni ve Toplu İş Sözleşmesi’ne katılan Mehmet Özhaseki, burada yaptığı konuşmanın akabinde Sandıklımızdan gelen partililerin isteklerini kırmayarak, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı telekonferans ile arayıp salona hitap etmelerini rica ettiler.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan burada, Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’nin telefonundan vatandaşlarımıza hitap ederek, süreç ile ilgili bilgiler vererek, kendilerine selam ve sevgilerini gönderdiler.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’ye Sandıklıspor atkısı hediye ettiği gece, hep birlikte çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN