• 16 Mart 2016
  • +
  • -

ALİ ÇETİNKAYA ORTAOKULUNDAN BAŞKAN ÇÖL’E ZİYARET

ALİ ÇETİNKAYA ORTAOKULUNDAN BAŞKAN ÇÖL’E ZİYARET

Ali Çetinkaya Ortaokulu Müdürü Erol İLERİ, okul yönetimi, okul aile birliği ve öğrenci kardeşlerimiz,  Belediye Başkanımız Sayın Mustafa ÇÖL’ü makamında ziyaret ettiler.

Başkan Mustafa ÇÖL’ün Ali Çetinkaya Ortaokulu’na yapmış olduğu, yol yapım, kilitli parke ve yol düzeltme çalışmaları için teşekkür eden Okul Müdürü Erol İLERİ; “Ali Çetinkaya Ortaokulunda faaliyet gösteren okul kantini’nin yenilenmesi içinde Başkan Mustafa ÇÖL’den yardımcı olmaları istedik, sağolsun bizleri kırmadılar bu konuda da yardımcı olacaklarını söylediler. Okulumuza yapmış oldukları hizmetlerden dolayı şahsım, okulum, ve okul yönetimimiz adına bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkan Mustafa ÇÖL ziyarette “Sürekli dile getirdiğim gibi eğitim camiasından gelen bir eğitimci olarak, eğitim ve öğretime verdiğimiz destek devam edecek. “İnsana yapılan yatırım geleceğe yapılan yatırımdır” sözünden hareketle ilerleyen yıllarda eğitim ve öğretime yapılan  yatırımlar meyvesini verecektir. Eğitim ve öğretime yapılan yatırımlar asla boşa gitmez. Bu nazik davetleri için okul müdürümüze, öğretmenlerimize, okul aile birliğimize ve minik öğrenci kardeşlerimize teşekkür ediyorum.”dedi.

Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN