• 10 Aralık 2015
  • +
  • -

ASANSÖRLÜ ÜST GEÇİTİMİZ TAMAMLANMAK ÜZERE

ASANSÖRLÜ ÜST GEÇİTİMİZ TAMAMLANMAK ÜZERE

Sandıklı Belediye Başkanımız Sayın Mustafa ÇÖL’ün yoğun girişimleri sonucunda Sandıklımıza kazandırılan hem karayolunu hemde tren yolunu geçen asansörlü üst geçit tamamlanmak üzere.

Yaklaşım 150 mt uzunluğunda olacak olan üst geçit, 80 metre karayolu, 60 metre demiryolunu kapsayacak şekilde dizayn edildi. Çok kısa bir sürede tamamlanması beklenen üst geçitin karayolu başlangıcında bir adet, orta kısmında bir adet ve demiryolu çıkışında da birer adet olmak üzere üç adet asansörü bulunacak. Üst geçitten sadece karayolu geçilebileceği gibi karayolu ile beraber trenyoluda geçilip İstasyon Mahallesine ulaşılabilecek. Karayolları ve Demiryolları tarafından ortaklaşa düzenlenen üst geçit bu bölgede yıllardan beri bir ihtiyacıda karşılamış olacak.

Özellikle İstasyon Mahallesi sakinleri tarafından büyük bir beğeni ile karşılanan üst geçit için İstasyon Mahallesindeki hemşehrilerimiz ve İstasyon Mahallesi Muhtarı Yaşar ÜNAL Sandıklıda ilkleri yapan Belediye Başkanımız Mustafa ÇÖL’e yapılan üst geçit için teşekkürler ettiler.

Başkan Mustafa ÇÖL konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamada; “Sandıklı Belediyesi olarak bu bölgede eksiklik olarak gördüğümüz üst geçiti yapmak için çalışmalara başladığımızda, normal bir üst geçit yapmaktansa Sandıklı halkımızın isteklerini karşılayacak, birden  çok fonksiyonlu bir üst geçit yaptık. Sandıklıda kalıcı eserler bırakabilmek için yapılan işin en iyisini en güzelini yapmak için mesai harcıyoruz. Sandıklımıza seçim dönemi söz vermiştik İstasyon Mahallemize bunu gerçekleştirmenin mutluluğu içerisindeyim. Sandıklımıza hayırlı olsun.” dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN