• 8 Nisan 2024
  • +
  • -

BAŞKAN ADNAN ÖZTAŞ’TAN POLİS HAFTASI MESAJI

BAŞKAN ADNAN ÖZTAŞ’TAN POLİS HAFTASI MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanımız Adnan Öztaş, 179. Yaşını kutlayan Polis Teşkilatımız için bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Adnan Öztaş mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Türk Polis Teşkilatımızın 179. yılı dolayısıyla kahraman Polislerimizin Haftalarını kutluyorum. Türk Polis Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, ülkemizin dört bir yanında halkın huzur ve güvenliğini sağlamak için gece gündüz demeden görev yapan tüm polislerimizi saygıyla, şehit olan polislerimizi rahmetle anıyoruz.

Polis Haftası, polis teşkilatının kuruluşunun yanı sıra polislerin fedakârlık dolu hizmetlerini takdir etmek ve toplumla daha da bütünleşmek için önemli bir fırsattır. Türk polisleri, ülkemizin her köşesinde huzur ve güvenin sağlanması için büyük bir özveriyle çalışmaktadır. Onların cesareti ve kararlılığı, toplumun güvenliğini sağlamak adına önemli bir rol oynamaktadır.

Sandıklı Belediyesi olarak, polis teşkilatımızın değerli mensuplarına olan destek ve saygımızı her zaman dile getiriyoruz. Polislerimizin güvenliğini sağlarken gösterdikleri özveri ve cesareti takdirle karşılıyor, her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum.

Bu vesileyle, Türk Polis Teşkilatımızın 179. kuruluş yıl dönümünü tüm polislerimizle birlikte gururla kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.”

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN