• 30 Nisan 2014
  • +
  • -

Başkan Çöl Bakanlıkları Ziyaret Etti

Başkan Çöl Bakanlıkları Ziyaret Etti

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve beraberindeki heyet Ankara’ya giderek bazı Bakanlıkları ziyaret ettiler.

Belediye Başkanı Mustafa Çöl,Belediye Meclis Üyeleri Ahmet Mahmut Saylık, Adnan Öztaş, Osman Işık ve Onur Karakuzu ile birlikte Ankara’da bazı Bakanlıklara giderek çeşitli temaslarda bulundular. Başkan Çöl ve beraberindekilerin ilk  ziyareti  Kamu Denetçisi( Ombudsman) ve 23.Dönem Milletvekili Zekeriya Aslan’a oldu. Sandıklı’nın çözüm bekleyen bazı sorunları için yardım talebinde bulunan heyet daha sonra Aslan ile birlikte ilgili bakanlıklarda bir takım görüşmelerde bulundular. Aslan Sandıklı için el birliği ile ne gerekiyorsa yapacaklarını belirtirken görüşmelerin verimli geçtiğini bildirdi.

Başkan Çöl Ombudsman Zekeriya Aslan’ın  kendilerini kırmayarak bazı Bakanlıklara beraberce yaptıkları ziyaretten dolayı Aslan’a teşekkür etti. Başkan Çöl;“Sayın Zekeriya Aslan Ankara’daki bütün iş ve işlemlerimizde bizlere daima yardımcı olmuştur. Ayrıca her zaman yardımcı olacağını ve Sandıklı’mızın çözüm bekleyen sorunları ve projeleri için birlik ve beraberlik içinde bizlerle birlikte hareket edeceklerini belirtti. Kendisine şahsım ve Sandıklı halkı adına şükranlarımı sunuyorum.”dedi.

Sandıklı’ya yapılacak projeler için Bakanlıklara yapılan ziyaretlerin verimli geçtiğini belirten Başkan Çöl ve beraberindeki heyet geç saatlere kadar süren görüşmelerin ardından Sandıklı’ya döndüler

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN